99 results in search
$439,900
-$10,000
41
5604 Hillcamp Court St Louis MO 63128

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,458
Dom 17
$409,900
54
6042 Glennaire Drive #28 St Louis MO 63129

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,522
Dom 3
$395,000
45
5546 Aberdour Lane Oakville MO 63129

Beds 2
Baths 4
Sq.Ft. 2,169
Dom 23
$395,000
25
3242 Woodridge Center Parkway St Louis MO 63129

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,440
Dom 2
$350,000
25
173 Tori Pines Drive Oakville MO 63129

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,482
Dom 96
$350,000
42
169 Tori Pines Drive Oakville MO 63129

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,490
Dom 15
$345,000
39
4209 Consett Drive Oakville MO 63129

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,847
Dom 52
$339,000
26
7250 Tournament Dr Drive Oakville MO 63129

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,327
Dom 23
$325,000
30
10276 Highbury Lane St Louis MO 63123

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,448
Dom 2
$325,000
38
10140 Shapfield Lane Affton MO 63123

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,315
Dom 2
$319,000
42
13131 Tesson Hollow Drive St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 4
Sq.Ft. 1,598
Dom 51
$299,000
37
13107 Tesson Hollow Drive St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 4
Sq.Ft. 1,584
Dom 2
$295,900
-$4,000
40
3558 Pearson Pointe Court St Louis MO 63129

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,666
Dom 70
$294,900
46
3572 Pearson Pointe Court St Louis MO 63129

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,667
Dom 42
$294,500
19
1027 Forder Square Drive St Louis MO 63129

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,368
Dom 8
$290,000
32
3560 Pearson Pointe Court St Louis MO 63129

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,684
Dom 30
$287,900
55
13708 La Conte Court St Louis MO 63128

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,680
Dom 1
$279,900
29
4203 Forder Heights Drive St Louis MO 63129

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,436
Dom 2
$275,000
20
3555 Pearson Pointe Unincorporated MO 63129

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,445
Dom 12
$274,900
50
13734 La Conte Court St Louis MO 63128

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,680
Dom 36
$270,000
26
10353 Tiffany Village Circle Drive #D St Louis MO 63123

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,402
Dom 3
$255,000
30
5527 Pierre Court Mehlville MO 63128

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,224
Dom 80
$250,000
-$5,000
25
2529 Grayford Walk St Louis MO 63129

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,552
Dom 45
$244,900
38
13721 La Conte Court St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,512
Dom 57
$237,000
36
5539 Duchesne Parque Drive St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,122
Dom 3
$229,900
-$10,000
41
6300 Sprig Oak Court #C St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,944
Dom 30
$225,000
49
5168 Hollow Wood Court #D St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,810
Dom 2
$219,900
31
5196 Hollow Wood Court #C St Louis MO 63128

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,944
Dom 29
$210,000
30
5162 Hollow Wood Court #D St Louis MO 63128

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,810
Dom 177
$199,900
27
37 Kassebaum Lane #300 St Louis MO 63129

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 941
Dom 26