29 results in search
$239,000
30
309 E Arlee Avenue St Louis MO 63125

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,222
Dom 67
$235,000
29
504 W Ripa Avenue St Louis MO 63125

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,593
Dom 82
$224,900
43
920 Wachtel Avenue St Louis MO 63125

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,414
Dom 17
$214,900
35
307 Pentonville Drive St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,015
Dom 0
$199,900
21
711 Erskine Avenue Unincorporated MO 63125

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,359
Dom 77
$195,000
38
215 Walworth Drive St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,008
Dom 2
$189,900
42
838 Wachtel Avenue St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,136
Dom 0
$179,900
57
112 Mann Street Unincorporated MO 63125

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 876
Dom 2
$169,900
42
755 Pardella Avenue St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 3,047
Dom 2
$167,500
21
116 Horn Avenue St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 864
Dom 3
$164,900
-$5,000
22
9805 Linn Avenue LeMay MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 952
Dom 24
$160,000
-$5,000
21
715 Erskine Avenue St Louis MO 63125

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 1,042
Dom 66
$160,000
25
1411 Holden Avenue St Louis MO 63125

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 928
Dom 3
$159,900
-$5,000
18
9907 Erie Drive St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 800
Dom 32
$159,900
27
600 Kayser Avenue Unincorporated MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 560
Dom 0
$154,900
38
517 Jeffords Street St Louis MO 63125

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 928
Dom 14
$154,900
-$5,000
14
241 Dammert Avenue St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 999
Dom 13
$154,900
3
904 Erskine Avenue Unincorporated MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 874
Dom 0
$149,900
31
327 W Felton Avenue St Louis MO 63125

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,064
Dom 42
$132,500
21
809 Military Road Unincorporated MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 997
Dom 12
$125,000
14
225 E Arlee Avenue St Louis MO 63125

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 688
Dom 0
$124,900
30
729 Dammert Avenue St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 780
Dom 17
$109,900
32
323 Carthage Avenue St Louis MO 63125

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 825
Dom 3
$100,000
21
200 E Ripa Avenue St Louis MO 63125

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,428
Dom 14
$99,500
13
206 Waller Avenue St Louis MO 63125

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 684
Dom 37
$91,000
-$2,000
18
137 W Arlee Avenue St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 798
Dom 60
$65,000
4
318 Little Broadway Street St Louis MO 63125

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,445
Dom 31
$65,000
-$5,000
12
739 Regina Avenue St Louis MO 63125

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 842
Dom 25
$44,900
19
125 E Etta Avenue St Louis MO 63125

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,382
Dom 9